Polityka prywatności

Ten serwis internetowy wykorzystuje Ciasteczka m.in. w celu utrzymania i zachowania sesji użytkownika. Są to standardowe mechanizmy wbudowane w system zarządzania treścią, w którym wykonano witrynę. Istnieje możliwość wyłączenia obsług Ciasteczek w Twojej przeglądarce, jednak może się to wiązać z ograniczeniem dostępu do niektórych treści i funkcji serwisu.

Witryna korzysta również z narzędzi analitycznych, które gromadzą automatycznie w celach statystycznych takie informacje, jak: adres IP użytkownika, system operacyjny komputera, rodzaj używanej przeglądarki czy rozdzielczość ekranu. Oprogramowanie to może również zbierać informacje o tym jak poruszasz się w serwisie (np. ile czasu spędzasz na wybranej podstronie). Dane te są wykorzystywane do podnoszenia jakości serwisu.

Wszystkie treści publikowane w serwisie Sekcji Informatyków Administracji Publicznej wytworzone są przez członków SIAP. Autorzy dołożyli wszelkich starań, by nie naruszać praw własności osób trzecich. Kopiowanie treści, przedruk lub inne wykorzystanie zamieszczonych na stronach informacji bez zgody Zarządu SIAP jest zabronione. Ewentualne wyjątki od tej reguły są zamieszczane przy artykułach. Zdjęcia w serwisie pochodzą z publicznie dostępnych bibliotek udostępniających materiały na zasadzie licencji otwartej lub są własnością Sekcji.

Brak możliwości komentowania.