Podsumowanie wideokonferencji

Dzisiejsze spotkanie na Skype poświęciliśmy w pierwszej części podsumowaniu działań informacyjno-promocyjnych Sekcji, które wykonaliśmy z okazji uruchomienia naszego serwisu internetowego. Dziękujemy wszystkim sympatykom i członkom SIAP za udostępnienie linka do siap.pti.org.pl na w swoich sieciach społecznościowych, grupach, forach etc. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do kolegi Jarosława Żabówki. Dzięki Wam o Sekcji dowiedziało się kilka tysięcy osób, a kilkadziesiąt osób zgłosiło swój akces do działania. Tym samym prosimy Kandydatów o cierpliwość i czas potrzebny na zweryfikowanie zgłoszeń i formalne przyjęcie.

Uruchomienie strony, a także powstanie SIAP odbiło się też wyraźnym echem w mediach. Podsumowaniu tych materiałów poświęcimy jednak osobną notkę.

W drugiej części spotkania dyskutowaliśmy o tym jak rozwijać stronę internetową Sekcji, by stała się nie tylko „nośnikiem” informacji, ale również miejscem kontaktu, wymiany informacji i przestrzenią do koleżeńskiej pomocy. Postanowiliśmy więc rozbudować ją o treści dostępne wyłącznie dla Członków SIAP (po zalogowaniu) oraz funkcje umożliwiające odnalezienie osób o konkretnym doświadczeniu i kompetencjach. Zdecydowaliśmy też o uruchomieniu podstron informujących o wejściu w życie nowych przepisów wpływających na funkcjonowanie informatyki w urzędach.

Kolejną wideokonferencję zaplanowaliśmy na 28 marca (środa) na godz. 20:00.

Brak możliwości komentowania.